Ха
+52 281
Евакуйованих осіб
+15 518
Розселених осіб
+41 726т
Продуктової допомоги
+4 892т
Гігієнічної допомоги
ГШР забезпечує координацію та підтримку місцевих служб реагування, реєстрацію, перенаправлення та допомогу постраждалим, організовує консервацію пошкоджених будівель.
Інструмент оцінки спроможності сталого розвитку населених пунктів
Дізнатися найбільш актуальні потреби від представників місцевого самоврядування
Форум BRIDGE став ключовим майданчиком для обговорення викликів та пошуку рішень у сфері гуманітарного реагування, розвитку громад і зміцнення потенціалу організацій громадянського суспільства (ОГС). Його мета — створення єдиного інформаційного простору, об’єднання зусиль і ресурсів для посилення спроможності місцевих громад долати сучасні виклики та розвиватися в умовах кризи.
Форум був зосереджений на оцінці гуманітарної ситуації в Україні та пошуку шляхів вирішення кризових викликів на регіональному рівні.
Експерти обговорювали актуальні проблеми, що стоять перед громадами, та механізми їх подолання:
Представники ООН, посольств Швейцарії та Нідерландів, а також обласних адміністрацій Дніпропетровщини, Запоріжжя та Харкова розглядали виклики, з якими стикаються громади, та підходи до їх вирішення. Спікери висловлювали своє бачення майбутнього гуманітарних процесів і наголошували на необхідності глибшої координації між усіма сторонами.
Також була представлена нова платформа. BRIDGE — це комплексна екосистема, яка об’єднує інформаційно-аналітичні інструменти, профілі організацій, грантові можливості та безпечну платформу для комунікації, спрямована на підтримку координації, планування та співпраці між ОГС та міжнародними партнерами.
Цей день став платформою для відкритого діалогу, обміну досвідом і побудови нових партнерств.
Другий день був присвячений інструментам і стратегіям для зміцнення потенціалу організацій громадянського суспільства.
Учасники обговорювали:
• Фінансову сталість: як знаходити нові джерела фінансування та зберігати фінансову незалежність.
• Партнерство: як ефективно комунікувати з донорами та міжнародними організаціями, знаходячи нові можливості для співпраці.
• Ідентичність і місія: формування чіткого позиціонування ОГС на ринку, щоб підвищити їхню впізнаваність і довіру.
• Інновації: Використання сучасних технологій для оптимізації роботи та підвищення ефективності ініціатив.
Учасники наголосили, що стратегічне планування, координація між ОГС різних регіонів і об’єднання ресурсів є основою сталого розвитку сектору.
25.11.2024
Транзитний центр у Павлограді, який розпочав роботу з 30 серпня, забезпечує критичну підтримку для евакуйованих із зони бойових дій у Донецькій області. Станом на 10 листопада центр надав допомогу 4741 евакуйованому, серед яких 404 маломобільних осіб, 759 дитини та 1326 людей похилого віку.
Завдяки співпраці з понад 20 організаціями центр надає широкий спектр допомоги, що включає:
• організацію евакуації;
• грошову, гігієнічну та продуктову допомогу;
• юридичну та психологічну підтримку для дорослих і дітей;
• медичну допомогу;
• роздачу непродовольчих товарів;
• гаряче харчування.
Цей центр є важливим місцем для швидкої підтримки та надання всебічної допомоги для евакуйованих, надаючи не тільки необхідні ресурси, але й психологічну допомогу, що полегшує процес адаптації та відновлення в умовах нових випробувань.
Ваша безпека – понад усе. Якщо вам чи вашим близьким потрібна допомога, звертайтеся до нас без вагань. Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі!
Для заявки на евакуацію з гарячих точок ваших рідних, знайомих, близьких звертайтесь за номером: 0 800 339 291.
Дякуємо всім, хто підтримує нашу місію!
Проєкт «Надання підтримки Координаційному центру Харківської області» впроваджується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри в Україні» (UCBI).»
20.11.2024
Відбулася зустріч співробітників БО «Координаційний гуманітарний центр» з представниками уряду Швейцарії, Надзвичайним і Повноважним послом Швейцарії в Україні Феліксом Бауманном та членами фонду SDC. Це - швейцарська агенція з міжнародного співробітництва у складі Федерального департаменту закордонних справ (EDA) при уряді Швейцарії, який допомагає долати наслідки війни в Україні.
Першою локацією, яку відвідала делегація, став транзитний евакуаційний пункт (ТЕП). Тут присутні мали змогу побачити на власні очі організацію та механіку процесів; ознайомитися з видами допомоги, що надається – від психологічних консультацій до закриття індивідуальних кейсів, а також – поспілкуватися з представниками неурядових організацій, які безпосередньо задіяні на місці.
Далі швейцарці відвідали один з волонтерських шелтерів для маломобільних осіб, які потребують догляду. Там вони побачили щоденну роботу волонтерів, зокрема, представників БФ «Шлях України», міжнародних партнерів Nonviolent Peaceforce, та почули від перших осіб про проблеми та виклики, з якими стикаються ці люди.
Наступним за програмою зустрічі став візит до одного з місць прильотів на Салтівці, наслідки якого ще тиждень тому ліквідовувала Група швидкого реагування, зашиваючи вікна у багатоквартирних будинках. Тож, представники ГШР поспілкувалися з іноземними гостями, озвучили їм нагальні потреби для продовження своєї важливою діяльності.
Завершився цей насичений день у Центрі розвитку громадського суспільства. Тут відбулася спільна зустріч представників Швейцарії, Nonviolent Peaceforce та десятьох благодійних громадських організацій:
• БО «БФ Хаустов»
• ГО «Рух Вільний Харків»
• ГО « Пошуковий загін ангел»
• ГО « АІД 46»
• Crisis relief team Germany
• БО «БФ Основа Майбутнього»
• ГО «За кращій Харків»
• ГО «Я врятований»
• БО «БФ ЄДНІСТЬ ТА СИЛА»
• БО «БФ Стежка Надії»
Ми впевнені, що ця зустріч дозволить більш ефективно координувати гуманітарну допомогу, залучати додаткові ресурси та прискорити процес відновлення Харківщини.
Результатом спільної роботи стало чітке розуміння нагальних потреб регіону, розроблення спільних планів дій та поглиблення співпраці між українськими та швейцарськими партнерами.
13.11.2024