Relief Coordination Center
Phone number
+380 95 22 72 919
UA
ПРО КГЦ:
Координаційний гуманітарний центр – це команда професіоналів, котра працює з великим колом благодійників й волонтерів, об’єднаних спільними цінностями, бажанням втілювати ефективні соціальні проєкти, допомагати та підтримувати благодійні організації інформаційно, логістично та аналітично. Ми співпрацюємо з локальними та міжнародними організаціями. Щоденно наша команда отримує та обробляє інформацію про гуманітарні поїздки, координує гуманітарні та евакуаційні місії, збирає та обробляє потреби ВПО для їх подальшої реалізації та допомагає локальним організаціям залучити необхідні ресурси.
About rcc
КГЦ має такі напрями:
direction1
Відділ Гуманітарної допомоги
direction4
Медичний відділ
direction2
Відділ евакуацій
direction3
Відділ ВПО
Цілі КГЦ:
01
Створення та підтримка єдиної бази даних запитів на допомогу, шляхом встановлення стійких зв'язки з місцевою владою, громадами та її мешканцями для максимізації задоволення потреб.
02
Планування та координування виконання гуманітарних та евакуаційних місій, враховуючи загальну гуманітарну ситуацію в регіоні, уникаючи дублювання допомоги та розширення зони покриття.
03
Ініціювання співпраці між регіональними, національними та міжнародними організаціями, для досягнення максимально ефективного розподілення ресурсів та створення нових спільних соціальних проєктів.
РОБОТА КГЦ: