Relief Coordination Center
Phone number
+380 68 083 68 08
UA
Новини КГЦ:
Де можно отримати допомогу мешканцям деокупованих теріторій, які тільки що евакуювалися? 1. Волонтерский центрі ХАБ Вокзал мають можливість надати допомогу по Програмі екстренної підтримки ВПО з Куп'янського району. Якщо мешканців нещодавно евакуювали або самостійно виїхали з Куп’янського району, вони можуть звернутися за допомогою, заповнивши гугл-форму за посиланням нижче, або за телефоном +380635848563 (з понеділка по п'ятницю з 10.00 год. до 17.00 год). В рамках зазначеної Програми разово надають гуманітарну допомогу продуктами харчування, засобами гігієни, одягом, ковдрами тощо. Звертаємо Вашу увагу, що допомога буде надаватися лише тим, хто раніше не отримував таку допомогу. Всі, хто проживають за межами Харкова, мають можливість отримати гуманітарну допомогу у найближчих до себе відділеннях компанії Нова Пошта.
21.09.2023
Де можно отримати допомогу мешканцям деокупованих теріторій, які тільки що евакуювалися?
Перший в Україні проєкт страхування волонтерівШановні волонтери! Ми нарешті запустили перший в Україні проєкт по страховкам для волонтерів такого масштабу. Харків і Харківська область є територією з особливим статусом від початку повномасштабного вторгнення. На долю прифронтового міста та області випало чимало випробувань і страшних подій. Проте, що б не відбувалося, волонтери Харківщини об'єдналися в рушійну силу. Кожного дня вони ризикують своїм життям виїзджаючи на гарячі точки, проводячи евакуаційні місії та доставку гуманітарної допомоги. Нами було проведено дослідження у якому: 21% опитаних організацій потрапляли від обстріли та волонтери отримували: - осколкові поранення; - контузію; - деякі випадки були з загибеллю волонтерів. Саме тому ми розуміємо, що страхування волонтерів - це дуже важливо! В першу чергу це будуть організації, які займаються евакуацією на лінії зіткнення та ті, які возять гуманітарну допомогу у гарячі точки, а надалі усі волонтери. Для отримання страховки переходьте на цьому сайті у розділ "Допомога благодійном сектору" і там ви знайдете розділ "Страхування волонтерів", залишайте там запит і наші спеціалісти з вами обов`язково зв`яжуться. Наша мета - допомога!
13.09.2023
Перший в Україні проєкт страхування волонтерів
Atlas Logistique надає безкоштовні послуги зі зберігання та транспортування гуманітарним організаціям за допомогою своїх спільних транспортних та складських платформШановні волонтери! Atlas Logistique (AL) є операційним підрозділом міжнародної неурядової організації Handicap International - Humanity & Inclusion (HI). Цей підрозділ спеціалізується на доставці допомоги, підтримці організацій та гуманітарної системи. В Україні HI/AL надає безкоштовні послуги зі зберігання та транспортування гуманітарним організаціям (як національним, так і міжнародним) за допомогою своїх спільних транспортних та складських платформ. В основі реагування HI/AL лежить швидке, безпечне та ефективне надання гуманітарної допомоги найбільш важкодоступним групам населення. Це включає в себе доставку допомоги в райони, розташовані дуже близько до лінії фронту, і надання складських приміщень у розвинених районах. HI/AL також надає своїм партнерам безкоштовні транспортні послуги для підтримки їхньої діяльності. Спираючись на пул національних перевізників, HI/AL орендує вантажівки для перевезення гуманітарних вантажів у важкодоступні райони, де гуманітарна ситуація є найбільш критичною. Скористатися програмою або уточнити питання можно написавши на пошту координатора програм Atlas Logistique - Солен Везелінк s.waeselynck@hi.org
27.06.2023
Atlas Logistique надає безкоштовні послуги зі зберігання та транспортування гуманітарним організаціям за допомогою своїх спільних транспортних та складських платформ
Відкриття Координаційного гуманіторного центру в ЗапоріжжіШановні друзі та партнери! Ми дуже раді повідомити Вам, що наш центр тепер працює в Запоріжжі! Використовуючи ті інструменти, які ми вже успішно впровадили у Харківській області, ми в процесі налагодження такої ж системи в Запоріжжі, і якщо Ваша організація також працює в Запорізькій області, то будемо раді співпраці. За два тижні роботи в Запоріжжі ми: • налагодили контакти з головами громад та почали збирати їх потреби; • залучили до співпраці, обміном інформацією та досвідом задля взаємної координації 128 локальних та міжнародних благодійних організацій; • розробили мапу гуманітарної допомоги по області та реєстр для благодійних фондів, який допоможе організаціям розподіляти свої ресурси більш ефективно та уникати дублювання; • розробили мапу шелтерів та форми з потребами МКП; • познайомились з організаціями в Запоріжжі, які займалися або займаються евакуацією й дізнались про їхній ресурс. Проговорили формат координації; • прорахували потенційну кількість охочих евакуюватись та який ресурс благодійних організацій для цього потрібен. Окремо провели SWOT-аналіз щодо маломобільних людей і необхідного ресурсу; • розробили пропозиції процесу проїзду для представників влади на основі Харківського досвіду. • інструкторами Центру Тактичної медицини "Схід" https://instagram.com/tac_med.ua?igshid=YmM0MjE2YWMzOA== було проведено заходи для представників 4-х прифронтових громад. Також, дякуємо «Запоріжжя платформа спільних дій» https://platformazp.com.ua/ за те, що допомогли з приміщенням для центру та гостинно розмістили нас у своєму Хабі. Координаційний гуманітарний центр постійно розвивається, ми сподіваємось на Вашу підтримку, та впевнені, що об’єднавшись ми зможемо допомогти ще більшій кількості людей!
27.05.2023
Відкриття Координаційного гуманіторного центру в Запоріжжі
Відкриття центру розвитку громадянського суспільстваВідбулося відкриття Центру розвитку громадянського суспільства у м.Харків. Важлива подія для міста, для суспільства і для відновлення Харківської області. Саме волонтери, благодійні організації підставили плече і допомагали в евакуації людей, забезпечели гуманітарною допомогою людей у місті, в області після початку повномасштабного вторгнення. І спільнота ВПО, яка наповнила місто, область стала новою силою для розвитку і відбудови нашої країни. У Центрі планується проводити навчання волонтерів, активних громадян, у тому числі представників ВПО, представників благодійних фондів, громадських організацій, за багатьма напрямками.
18.04.2023
Відкриття центру розвитку громадянського суспільства
18-19 березня, у місті Дніпро відбулась Стратегічна сесія для представників ОВА з волонтерським рухом, по роботі Координаційного гуманітарного центру на деокупованих територіях.Метою заходу була презентація діяльності РСС на прикладі Харківської області та напрацювання спільних планів на 2023 р. (кращі практики та планування роботи). Учасники: представники РСС, представники «БФ «SAVEPEACE.IN.UA», профільні гуманітарні заступники ОВА (Харківської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської областей). Захід було організовано ГО «Агентство ефективних рішень» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) Цей захід - крок до оптимізації ресурсів і прискоренні надавання підтримки цивільному населенню з питань евакуації, гуманітарній допомозі, вирішення продовольчих потреб та переживанню наслідків війни.
19.03.2023
18-19 березня, у місті Дніпро відбулась Стратегічна сесія для представників ОВА з волонтерським рухом, по роботі Координаційного гуманітарного центру на деокупованих територіях.
16 березня до Куп'янського району було доставлено 60 тонн допомоги від UNICEF, UNHCR, IOM та WFP.Жителі Куп’янського району постійно потерпають від щоденних обстрілів, тому ця гуманітарна допомога є для них надзвичайно важливою та необхідною. Мешканці постраждалих населених пунктів отримають продукти харчування, засоби гігієни, термоковдри, обігрівачі на твердому паливі та іншу допомогу. Координаційний гуманітарний центр у тісній координації та співпраці з Куп’янською районною військовою адміністрацією допомогає з розподілом цього вантажу.
16.03.2023
16 березня до Куп'янського району було доставлено 60 тонн допомоги від UNICEF, UNHCR, IOM та WFP.
Репортаж каналу “Суспільне Харків” про евакуації скоординовані КГЦ у Харківській області:З початку осені волонтери на Харківщині вивезли 26 тисяч людей із деокупованих районів області. БО «Допомагаємо виїхати»‎ разом з Координаційним гуманітарним центром здійснює збір та координацію заявок від охочих виїхати та знаходять благодійників, які забирають людей. На прикордонних територіях досі лишаються люди, деякі з дітьми, які відмовляються виїжджати. У гуртожитках міста для них є вільні місця. Як відбувається евакуація, де живуть ті, хто виїхав, і скільки дітей лишається під обстрілами — дивіться.
28.02.2023
Репортаж каналу “Суспільне Харків” про евакуації скоординовані КГЦ у Харківській області: